Wróciłam do was po długiej nieobecności. dużo się u mnie działo i byłam na krótkim nie zapowiedzianym urlopie;)

 

Co zrobić by czuć się seksownie w każdej sytuacji ?

Każdą kobietę zdobi biust talia i tyłek -prawda -?

no na co facet patrzy jak idzie kobieta ulicą pierwsze na biust a później się ogląda na tyłek tak?

Więc ważną rzeczą w życiu kobiety jest dobrze dobrany biustonosz – tak czy się mylę?

By piersi były podniesione dobrze leżały wygodnie , by nic nie gniotło , by nie uciekały nam z miseczki, bokami by się nie wylewały

Jak dobrze dobrać biustonosz

iinformacja zapożyczona ze strony


http://www.telimena.pl/Jak-Prawidlowo-Dobrac-Biustonosz-chelp-pol-18.html?gclid=CP-qzsfclbgCFUNf3godLWQA1g

1. Mierzymy obwód pod biustem

 

 • Należy stać prosto i swobodnie oddychać.
 • Centymetr przykładamy wokół ciała, poziomo i ściśle pod biustem (centymetr nie rozciąga się, a biustonosz jest elastyczny, więc ważne jest, aby obwód był mierzony dosyć ciasno, ale na tyle by móc swobodnie oddychać).
 • Zmierzony w ten sposób obwód odpowiada rekomendowanemu rozmiarowi biustonosza w odstępach co 5 cm (z nadmiarem i niedomiarem) tzn. 71, 72 cm zaokrąglamy w dół, do rozmiaru 70, a 73, 74 cm zaokrąglamy do góry do rozmiaru 75.
 • Mierząc obwód pod biustem, zwróć uwagę, aby centymetr przylegał do ciała ściśle, ale nie za ciasno i był wygodnie dopasowany.
 • Obwód jest należycie określony, jeżeli w późniejszej fazie mierząc biustonosz wykonamy parę ruchów, podniesiemy ręce do góry, a on pozostaje na swoim miejscu (nie przesuwa się do góry, a fiszbiny nie wpijają się w ciało).
 

 

2. Mierzymy obwód w biuście

 

 • Centymetr musi przylegać w najszerszym miejscu biustu, a miarę przykładamy luźno, aby nie deformowała piersi.
 • Centymetr na ciele należy ułożyć tak, aby był on na tej samej wysokości zarówno na plecach jak i z przodu na piersiach (a jeżeli biust przesuwa się należy podtrzymać go rękoma), następnie odczytujemy rozmiar.

 

 

3. Obliczamy wielkość miseczki

 

 • Rozmiar miseczek wynika z różnicy między obwodami pod biustem i w biuście np. różnica 12 – 13 cm to miseczka A, różnica 14 – 15 cm to miseczka B itd. (patrz tabela rozmiarów).

 

 

4. Przymierzamy biustonosz

 

 • Po założeniu biustonosza nachyl się i ułóż piersi w miseczkach tak, by je równo wypełniały, a biustonosz nigdzie nie uwierał. Włóż prawą dłoń do lewej miseczki i „wygarnij” delikatnie pierś spod pachy, układając w miseczce, a drugą ręką przytrzymaj w tym czasie fiszbinę. To samo powtórz z drugą miseczką.
 • Prawidłowy rozmiar miseczki to największy, jaki możesz wypełnić piersią bez powstawania zagnieceń na materiale, czy pustych przestrzeni w miseczkach. Biust nie może wypływać z przodu i z boku. Najlepiej wyprostuj się i ustaw bokiem do lustra, sprawdź czy kształt dekoltu i biustu jest regularny, ładnie zaokrąglony.
 • Fiszbiny mają okalać całe piersi, a nie uciskać i deformować. Nie mogą uciskać tkanki tłuszczowej piersi, muszą przylegać do tułowia.
 • Dopasuj ramiączka, nie martw się jeżeli jedno będzie dłuższe od drugiego. Pamiętaj również, że ramiączka mają utrzymywać jedynie niewielką część ciężaru biustu – w przeciwnym wypadku będą się wpijać w ramiona.
 • Dobrze dobrany przez profesjonalistę biustonosz jest właściwie dopasowany, ale nie za ciasny. Zakup za ciasnych rozmiarów powoduje deformację i naciągnięcie materiału, a w rezultacie chęć zakupu biustonosza w jeszcze mniejszym rozmiarze (bo poprzedni się rozciągnął). Elastyczność biustonosza uwzględniona jest przez Triumph już w procesie produkcji.
 

 

 

 

 

 

 

WŁAŚCIWY ROZMIAR BIUSTONOSZA WEDŁUG TRIUMPH SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ELEMENTÓW:

 • Obwód pod biustem mierzony i wyrażony w centymetrach (np. 70, 75)
 • Wielkość miseczki mierzona również w centymetrach, ale oznaczona wielkimi literami (A, B, C…).

 

DLA MNIE LICZY SIĘ BARDZO MATERIAŁ KRÓJ I WYGLĄD BYLE CZEGO NIE ZAŁOŻĘ BO NIE CZUŁA BYM SIĘ W TYM SEXY A MUSZĘ

SAMA DLA SIEBIE;)

WIĘC CHCIAŁABYM WAM POKAZAĆ ŚWIETNĄ FIRMĘ GDZIE MAJĄ OGROMNY WYBÓR PIĘKNYCH BIUSTONOSZY KOMPLECIKÓW ITP.

INTIMO4YOU


http://www.intimo4you.com

OD FIRMY

Czas najwyższy zadbać o swoje piersi! Ćwiczenia wpływają nie tylko dobroczynnie na nasz organizm i sylwetkę – niestety wiąże się z drganiami biustu. Ruch ten powoduje, że mięśnie odpowiedzialne za jędrność i podtrzymywanie uszkadzają się i przestają spełniać swoją rolę. Temu efektowi zapobiegnie jedynie dobry biustonosz sportowy, który jest skonstruowany tak, by ograniczać ruch piersi, a dodatkowo jak najskuteczniej i jak najszybciej odprowadzać wilgoć. W asortymencie sklepu Intimo4You jest obecnie kilka modeli biustonoszy sportowych – Freya Active, Panache Sport, Compression z Pure Lime oraz dwa modele biustonoszy Shock Absorber. Nie ważne dlaczego uprawiasz sport – dla przyjemności, dla pieniędzy czy dla zabawy – biustonosz sportowy będzie dla Ciebie pomocny w każdej sytuacji. Dla niektórych z Was sport to nie tylko hobby, to sposób na życie, dla innych to forma relaksu, która poprawia krążenie krwi. Niezależnie od upodobań, należy zapewnić swoim piersiom odpowiednią ochronę.

 

A TERAZ JA

 

 

 

 


http://www.intimo4you.com/_,k14/Biustonosz_Superboost_Lace_White_Gossard,t1839.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIUSTONOSZ W KOLORZE RÓŻOWYM

MODEL


http://www.intimo4you.com/_,k14/Biustonosz_Superboost_Lace_White_Gossard,t1839.html

DELIKATNY MATERIAŁ ŚWIETNIE LEŻY

OBSŁUGA PROFESJONALNA MIŁA GRZECZNA – SKLEP GODNY POLECENIA I POSTAWIENIA 6 Z PLUSZEM

PO WYPRANIU W PRALCE BIUSTONOSZ ZOSTAŁ W SWOIM STANIE ŻADNYCH ZACIĄGNIĘĆ ZGNIECEŃ NIC BIUSTONOSZ WART SWOJEJ CENY

JAK INWESTOWAĆ W SIEBIE TO RAZ A DOBRZE