WSZĘDZIE W KOŃCU WIOSNA PRZYSZŁA

KWIATY KWITNĄ

PTASZKI ŚPIEWAJĄ

NAWET PIERWSZE BOCIANY JUŻ SĄ

 

ale ja nie o tym dziś będę pisać

a więc ostatnio dostałam dwa środki przeciwko kurzowi i ku mojemu zdziwieniu są wyjątkowe i świetne. wyczyściłam nimi sofę skóro podobną widoczna na zdjęciu – powstała na niej lekka powłoka która świetnie wygląda i kurz przez 2 dni się nie osiada – łał to jest to czego szukałam dla swoich mebli.

środek rozpyla się lekko i płynnie nie pozostawiając takich białych ciapek jak niektóre. Rozpylając BRAIT mogę powiedzieć iż jest bezbarwnej barwy o miłym zapachu (nie chemicznym) zapach długo unosi się w mieszkaniu jest lekki nie mdlący.

Gdy naciśniemy dłużej w jednym miejscu środek przeciwko kurzowi utworzy sie lekka jak pyłek pianka którą łatwo rozprowadzić.

Niestety zauważyłam by otrzymać efekt bez zmazów trzeba dokładnie wetrzeć środek w przeciwnym wypadku powstają widoczne pod światło zmazy które trzeba poprawić używając ponownie środka. Znów duża ilość powoduje ciężkie rozprowadzenie.

Ogólnie chciałabym i oceniam właśnie te przeciwko kurzowi środki na bardzo dobre ponieważ kurz nie osiada do 2 – 3 dni po użyciu (przynajmniej u mnie)

testowałam go już wielokrotnie i zostało jeszcze dużo w butli …

A mąż ukradł jedną do samochodu co po mojej ocenie w użyciu na kokpicie w środku oraz na innych elementach efekt jest świetny.

Nie trzeba kupować drogich specjalnych środków do czyszczenia do aut wystarczy ten.

No i przyznam szczerze że swój dotychczasowy środek zmieniam na BRAIT

 

Za wspaniałą współpracę chciałabym podziękować Pani Zuzanna Szymańska z firmy
BEST image PR