HISTORIA ZAŁOŻYCIELA

Sławomir Piwowarczyk

Moja historia .. Pomysł stworzenia Buciki Gucio przyszedł mi do głowy w chwili, gdy nasze pierwsze dziecko urodziło. Jak tylko mój syn zaczął stawiać pierwsze kroki, chciałem, aby go kilka naprawdę wygodne buty. Razem z żoną byliśmy bardzo wiele sklepów specjalistycznych … ale wynik na pewno nie było zadowalające. Wręcz przeciwnie: okazało się, że wszystkie buty miały podeszwy, które były zbyt trudne. Co więcej, zostały one wykonane ze skóry tak mocno, że tną do przetargu nogi trochę dziecka. Są często wykonane z tworzyw sztucznych, które nie może uzyskać żadnego komfortu i bezpieczeństwa w ogóle. Badania naukowe dowodzą, że źle dopasowane buty mogą powodować wad postawy w przyszłym życiu. To był powód, dla którego podjął się zadania stworzenia możliwie najlepsze buty dla moich dzieci i dla dzieci moich przyjaciół i znajomych z moich dzieci znajomych. Kiedy ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie (Wydział Wzornictwa Przemysłowego) i był specjalizuje się w projektowaniu butów, miałem wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby uruchomić własną firmę i na małą skalę produkcji Gucia buty. I tak też zrobiłem. Założyłem moją własną, małą firmę. Moi pierwsi klienci byli bardzo zadowoleni z bucików Gucio i dlatego zalecił mój produkt innym. Kazali Buciki Gucio jako prezent dla ich najbliższych. W ten sposób zostaliśmy zwiększenie produkcji stopniowo, cały czas próbuje użyć sugestie i uwagi, które otrzymywali od naszych klientów.Zamiast wprowadzenia szerokiej gamy modeli na rynku – zgodnie z najnowszą modą, zdecydowałem się skoncentrować się tylko na doskonaleniu jeden udany model.Moim celem była poprawa Gucio stale w celu wszystkie dzieci czują się tak szczęśliwy, jak to możliwe.

 

 

BUCIKI GUCIO

Buciki Gucio powstały z naszej wielkiej miłości do dzieci. Dobre produkty zaczynają się dobre pomysły. To jest powód, dlaczego spędził tak wiele czasu projektowania kopalni. Zrobiłam je specjalnie dla naszych małych dzieci.Używam naturalnych materiałów, dać odpowiednią podeszwę i obcas, ostrożny dzieło, wesołych kolorach – to tylko niektóre z cech, które okazały się te buty dziecka przyjaciela. Nawet takie gwiazdy jak Gwyneth Paltrow czy Al Bano je kupić dla swoich dzieci.
podczas spaceru, z tyłu buta idealnie dopasowuje się do dziecięcej pięty – pierwsze takie rozwiązanie na świecie.

 

Cechy bucików Gucio

 

KTO NOSI BUCIKI GUCIO

POLSKI SZEWC ZNANY NA CAŁYM ŚWIECIE?

NIE WIERZYCIE ?

ALE TO PRAWDA

CHCECIE WIEDZIEC KTO DLA SWOICH POCIECH KUPIL TE REWELACYJNE BUCIKI

NASZEGO SWIETNEGO POLSKIEGO PROJEKTANTA „SZEWCA”


ANGELINA JOLIE

BRAT PITT

Gwyneth Paltrow

Al Bano

 

HUBERT URBANSKI

I WIELE INNYCH SŁAW Z HOLLYWOOD I INNYCH KRAJÓW ŚWIATA


I JAK KTOŚ MI POWIE ŻE POLAK NIE POTRAFI

TO OBALE JEGO TEZE CHOĆBY NASZYM POLSKIM SZEWCEM KTÓRY TWORZĄC DLA SWOICH DZIECI BUCIKI STWORZYŁ DLA NASZYCH MALUCHÓW ORGINALNE I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWE BUCIKI DLA MALUTKICH STÓPEK NASZYCH POCIECH

NIE CHCIAŁAM ZACHWALAĆ ALE muszę to powiedzieć

OLIVCIA BIEGA W BUCIKACH JAK NA SKRZYDŁACH ANIOŁA

NÓŻKA SIĘ NIE POCI I ODDYCHA

BUCIKI ŚWIETNIE DOPASOWAŁY SIĘ DO STÓPKI MALUTKIEJ

JAK TYLKO MOŻECIE KUPUJCIE TE BUCIKI GDY MALUCH ZACZYNA CHODZIĆ ŚWIETNIE SIĘ DO TEGO NADAJĄ

SĄ LECIUTKIE I MILUTKIE…

SZTE RĘCZNIE DLATEGO NA TAKĄ PARĘ CZEKA SIĘ OKOŁO 2 -3 TYGODNIE… ALE NAPRAWDĘ WARTO


KAŻDA CENA WARTA TAKIEGO BUCIKA GUCIKA;)