Donegal jest liderem na polskim rynku w sprzedaży akcesoriów kosmetycznych, od 20 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości akcesoriów do pielęgnacji ciała.

Produkowane przez nas wyroby skierowane są do wszystkich osób, które pragną zachować zdrowy i piękny wygląd swojego ciała. Naszą ofertę adresujemy również do szerokiego grona fachowców, którzy stosują Nasze produkty  w gabinetach kosmetycznych oraz salonach fryzjerskich.

Naszym celem jest tworzenie bezpiecznych,  trwałych,  nowoczesnych akcesoriów kosmetycznych, które są w zasięgu portfela każdego klienta.

Dzięki zaangażowaniu i wieloletniej praktyce oraz doświadczeniu naszych pracowników firma Donegal staje się rozpoznawalną i cenioną marką. Z produktów Naszej firmy co roku korzysta ponad milion klientów. To ogromna skala działań której efektem jest uznanie w oczach najbardziej wymagających klientów. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz surowców tworzymy produkty bacznie śledząc najnowsze światowe trendy. Nasze kompetencje i doświadczenie daję gwarancję wysokiej jakości oferowanych produktów oraz rozwiązań handlowych, cechuje ich najwyższa jakość wykonania oraz bogata oferta dopasowana do klientów krajowych i zagranicznych. W listopadzie 2011 otrzymaliśmy tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play” za etyczne postępowanie w biznesie oraz rzetelne i uczciwe w stosunku do klientów i  kontrahentów. Niniejszy certyfikat potwierdza transparentność oraz rzetelność naszego przedsiębiorstwa.

Otrzymane zamowienie przeroslo moje oczekiwania. Produkty sa swietnej jakosci w niskiej cenie

W swojej ofercie posiadaja takze wiele promocjii ale i rowniez wyprzedazy. Produkty sa zroznicowane i kazdy znajdzie cos dla siebie . Ja u Nich znalazłam:

.